Pozyskuj efektywnie nowych Klientów dzięki współpracy z RentFriend

Jak możemy Ci pomóc?

Według szacunkowych danych liczba mieszkań na wynajem w Polsce wynosi kilkaset tysięcy. Jednocześnie ta na przestrzeni ostatnich kilku lat liczba ta zwiększyła się prawie dwukrotnie. Niskie oprocentowanie lokat i odpływ kapitału z giełdy sprawia, że coraz to więcej osób decyzuje się lokować swoje oszczędności w nieruchomościach na wynajem.

Wciąż jednak przeważająca większość mieszkań i domów na wynajem zarządzana jest osobiście przez ich właścicieli, którzy często z powodu braku odpowiedniej wiedzy i doświadzenia borykają się z licznymi problemami.  Historie o trwających latami pustostanach, najemcach notorycznie nie  regulujących zobowiązań i dewastujących nieruchomości słyszy i czyta się bardzo często.

Cała ta sytuacja i atmosfera wokół rynku najmu prywatnego w Polsce jest jednocześnie znakomitą okazją dla rozwoju firm zarządzających najmem. Nigdy wcześniej tak wielu właścieli nieruchomości nie poszukiwało profesjonalnej pomocy z zarządzaniu wynajem i nigdy wcześniej nie powstało tak wiele firm oferujących tego typu usługi.

NIe daj się wyprzedzić konkurencji. Wykorzystaj  szansę i efektywnie pozyskuj nowych Klientów dzięki współpracy z RentFriend.

Jak to działa?

f

KROK 1

NAWIĄŻ WSPÓŁPRACĘ Z SERWISEM RENTFRIEND

Określ  miasta w którym chciałbyś chciałbyś pozyskać nowych Klientów dla Twojej firmy zarządzającej najmem. Zdefiniuj jakim typem Klientów i nieruchomości jesteś zainteresowany.

KROK 2

OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O POTENCJALNYCH KLIENTACH

Za każdym razem kiedy potencjalny Klient wyśle za naszym pośrednictwem formularz odpowiadający Twoim kryteriom otrzymasz drogą mailową powiadomienie z danymi kontaktowymi i szczegółowymi informacjami o nieruchomości którą Klient chce powierzyć w zarządzanie.

i

KROK 3

PRZYGOTUJ OFERTĘ

W oparciu o szczegółowe dane z formularza przygotuj dla potencjalnego Klienta dedykowaną, spersonalizowaną ofertę i przedstaw mu ją drogą mailową lub telefoniczną.

l

KROK 4

ZDOBĄDŹ NOWEGO KLIENTA

Potencjalny Klient po zapoznaniu się z Twoją ofertą może zdecydować o sfinalizowaniu umowy zarzadzania najem i rozpoczęciu współpracy.

Zainteresowałą Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Share This